Language:

  • Greek
  • English (United Kingdom)

Secretary Announcements

1 ΕΝΑΡΞΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΔΩΡΕΑΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΣΤΕΓΑΣΗΣ Monday, 29 June 2020
2 ΝΕΟ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ Friday, 26 June 2020
3 ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2019-2020 Wednesday, 17 June 2020
4 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Friday, 12 June 2020
5 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ Thursday, 11 June 2020
6 ΝΕΑ ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Tuesday, 09 June 2020
7 ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟΥ ΕΠΙΔΟΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΚΥΠΡΙΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ Friday, 05 June 2020
8 ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2019-2020 (από 4/6 έως 6/7/2020) Friday, 05 June 2020
9 ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΕΣ Thursday, 04 June 2020
10 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗ Wednesday, 27 May 2020
11 ΝΕΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2019-2020 Monday, 13 April 2020
12 ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΜΑΤΘΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΒΒ Tuesday, 07 April 2020
13 ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΒΙΒΛΙΩΝ ΣΤΟΝ ΕΥΔΟΞΟ Saturday, 04 April 2020
14 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΜΕ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΒΒ Thursday, 26 March 2020
15 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΤΒΒ ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ 2019-2020 Wednesday, 04 March 2020
16 ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΗ ΔΟΜΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ Friday, 31 January 2020
17 ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΔΩΡΕΑΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΑΠΟ 7/1 έως 30/6/2020 Friday, 20 December 2019
18 ΚΑΛΕΣΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ iGEM THESSALY 2020 Wednesday, 20 November 2019
19 iGEM Thessaly globally distinguished at the iGEM Competition Thursday, 07 November 2019
20 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΦμεΑ με την ΠΡΟΣΒΑΣΗ Monday, 21 October 2019

Statistics

Members : 3
Content : 298
Web Links : 71
Content View Hits : 3216028
We have 172 guests online

Images

ad2.jpg
  • Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
  • Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
  • Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
  • Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
  • Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
  • Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
escort ankara porno izle sikiş ukash