Language:

  • Greek
  • English (United Kingdom)

Secretary Announcements

1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΩΝ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΔΩΡΕΑΝ ΣΙΤΙΣΗΣ Monday, 13 November 2017
2 ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΙΣΑΓΟΜΕΝΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΘΛΗΤΩΝ Friday, 10 November 2017
3 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΩΡΕΑΝ ΣΙΤΙΣΗΣ Α/ΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ: ΛΗΞΗ ΔΩΡΕΑΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΣΤΙΣ 22/12/2017 Monday, 06 November 2017
4 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΥΠΟΤΡΟΦΟΥΣ ΕΛΙΔΕΚ του ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΑΣ Friday, 03 November 2017
5 ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2017-18 ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΥΔΟΞΟΣ Tuesday, 31 October 2017
6 ΘΕΜΑΤΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ Ή ΕΙΔΙΚΕΣ ΜΑΘΗΣΙΑΚΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ Wednesday, 11 October 2017
7 ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΔΩΡΕΑΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΕΩΣ 22/12/2017 Wednesday, 20 September 2017
8 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΥΠΟΤΡΟΦΟΥΣ ΕΛΙΔΕΚ του ΤΜΗΜΑΤΟΣ MAΣ Wednesday, 05 July 2017
9 ΝΕΟ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ PerformFISH-ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Friday, 16 June 2017
10 ΥΠΟΤΡΟΦΙΕΣ ΙΚΥ ΣΕ ΜΕΤΑΔΙΔΑΚΤΟΡΕΣ ΤΒΒ Friday, 24 February 2017
11 ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Monday, 20 February 2017
12 Η ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΤΟΝ ΟΔΙΚΟ ΧΑΡΤΗ ΜΕΓΑΛΩΝ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Wednesday, 17 December 2014
13 ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ Thursday, 10 October 2013
14 ΠΡΩΤΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗΣ ΒΙΟΕΠΙΣΤΗΜΟΝΩΝ Friday, 05 April 2013

Statistics

Members : 3
Content : 262
Web Links : 71
Content View Hits : 2337297
We have 61 guests online

Images

ad1.jpg
  • Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
  • Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
  • Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
escort ankara porno izle sikiş ukash