Language:

  • Greek
  • English (United Kingdom)

Secretary Announcements

1 ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΤΒΒ Thursday, 22 February 2018
2 ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΕΩΣ 23/2/2018 Friday, 16 February 2018
3 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΩΝ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ Friday, 16 February 2018
4 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΟ ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ: ΑΠΟ 12/2 έως 4/3/2018 Thursday, 08 February 2018
5 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟΥ ΣΕ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΛΑΡΙΣΑ Tuesday, 06 February 2018
6 ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΕΩΣ ΤΙΣ 7/2/2018 Friday, 02 February 2018
7 ΕΡΕΥΝΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΑΣ ΣΥΜΒΑΛΛΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΥΤΕΡΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ Monday, 29 January 2018
8 ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗ Δ. ΚΟΥΡΕΤΑ Thursday, 25 January 2018
9 ΕΝΑΡΚΤΗΡΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ OMIC-ENGINE Friday, 19 January 2018
10 ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΣΥΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΣΤΟΝ ΕΥΔΟΞΟ Monday, 15 January 2018
11 ΚΑΤΑΛΗΚΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΔΙΚΑΙΟΥΧΩΝ ΔΩΡΕΑΝ ΣΙΤΙΣΗΣ έως 19/1/2018 Thursday, 11 January 2018
12 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2017-2018 Wednesday, 10 January 2018
13 ONOMAΤΟΔΟΣΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑΣ Α΄ΟΡΟΦΟΥ - ΨΗΦΙΣΜΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΕΚΛΙΠΟΝΤΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΦΩΤΗ ΚΑΦΑΤΟΥ Tuesday, 09 January 2018
14 ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΤΒΒ στις 10 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018 Monday, 08 January 2018
15 ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΣΥΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΣΤΟΝ ΕΥΔΟΞΟ Thursday, 21 December 2017
16 ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΔΩΡΕΑΝ ΣΙΤΙΣΗΣ 2018 Friday, 15 December 2017
17 ΕΝΤΑΞΗ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΤΒΒ ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΠΕ 04.04 ΒΙΟΛΟΓΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΗΣ Β΄/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ Friday, 15 December 2017
18 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2017-018 Tuesday, 12 December 2017
19 ΔΙΕΚΟΛΥΝΣΗ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΦμεΑ Χειμερινού Εξαμήνου 2017-2018 Monday, 11 December 2017
20 ΔΩΡΕΑΝ ΣΙΤΙΣΗ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ Thursday, 30 November 2017
21 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΥΠΟΤΡΟΦΟΥΣ ΕΛΙΔΕΚ του ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΑΣ Friday, 03 November 2017
22 ΘΕΜΑΤΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ Ή ΕΙΔΙΚΕΣ ΜΑΘΗΣΙΑΚΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ Wednesday, 11 October 2017
23 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΥΠΟΤΡΟΦΟΥΣ ΕΛΙΔΕΚ του ΤΜΗΜΑΤΟΣ MAΣ Wednesday, 05 July 2017
24 ΝΕΟ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ PerformFISH-ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Friday, 16 June 2017
25 ΥΠΟΤΡΟΦΙΕΣ ΙΚΥ ΣΕ ΜΕΤΑΔΙΔΑΚΤΟΡΕΣ ΤΒΒ Friday, 24 February 2017

Page 1 of 2

Statistics

Members : 3
Content : 296
Web Links : 71
Content View Hits : 2439695
We have 94 guests online

Images

ad1.jpg
  • Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
  • Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
  • Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
escort ankara porno izle sikiş ukash